• Home
  • Programma en Uitslagen
  • Veldvoetbal

Programma 16 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
STEO JO15-1 - SGV JO15-2   10:30   Stedum  
Loppersum JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Loppersum  
Middelstum JO11-1 - STEO JO11-1   09:30   Meedhuizen  
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
STEO JO9-2          
STEO MO17-1          
STEO MO15-1          
STEO MO11-1          
           

 

Programma 9 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Omlandia/GEO JO17-2 - STEO JO17-1 Afgelast   09:00   Garmerwolde  
Siddeburen JO15-2 - STEO JO15-1 Afgelast   11:00   Siddeburen  
STEO JO13-1 - GVAV JO13-5 Afgelast   09:00 Jan Beukema Ten Post  
STEO JO11-1 - Noordpool JO11-2 Afgelast   10:30 Lars Leeman Ten Post  
Loppersum JO11-3 - STEO JO11-2 afgelast   10:15   Loppersum  
STEO JO9-1 - Middelstum JO9-1 Afgelast   10:30 Joop de Vries Ten Post  
STEO JO9-2 - Eenrum JO9-1 Afgelast   10:45 Leon Bansberg Stedum  
STEO MO17-1 - DVC Appingedam MO17-1 Afgelast   12:00   Stedum  
STEO MO15-1 - 't Hogeland MO15-1 Afgelast   09:00 Jochem Wieringa Stedum  
STEO MO11-1 Vrij          
           

 

Programma 2 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

29-11 STEO JO17-1 - Loppersum JO17-2

STEO JO17-1 - Corenos JO17-1

 

19:00

                            10:30

Boelie de Sturler

                                Rik Postma

Stedum

                                                  Ten Post

 

10-0

STEO JO15-1 - Farmsum JO15-1   09:00 Boelie de Sturler Stedum 11-0

Middelstum JO13-1 - STEO JO13-1 afgelast

  08:55   Middelstum  
NEC Delfzijl JO11-5 - STEO JO11-1   08:45   Delfzijl 3-3

29-11 Noordpool JO11-3 - STEO JO11-2

STEO JO11-2 - Middelstum JO11-2

 

18:00                   

10:45

 

                                Robbert Slager

Uithuizen                                        

Stedum

4-0

7-4

HSC JO9-4 - STEO JO9-1   09:00   Sappemeer 1-13
GVAV JO9-5 - STEO JO9-2   09:45   Groningen (Kardinge) 10-3
Omlandia MO17-1 - STEO MO17-1   10:30   Ten Boer 1-0
GVAV MO15-1 -  STEO MO15-1   11:00   Groningen (Kardinge)  
Winsum MO11-1 - STEO MO11-1   10:45   Winsum (Schilligeham) 0-8
           

 

Programma 25 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lukas Kruidhof
Ten Post: 
 

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

22-11 STEO JO17-1 - KRC/ZEC JO17-1

STEO JO17-1 - Noordpool JO17-2

 

19:00

                            10:30

 

Jan van Leeuwen

                                    Edzo Doornbos

Stedum

                                                  Ten Post

 

 

6-0

STEO JO15-1 - SGV JO15-2   09:00 Jeroen Bansberg Stedum  
Omlandia/GEO JO13-3 - STEO JO13-1   09:00   Ten Boer 1-4
SGV JO11-2 - STEO JO11-1   11:00   Schildwolde  
STEO JO11-2 - De Heracliden JO11-2   10:45 Jacco Santing Stedum 0-5
STEO JO9-1 Uitgesteld          
STEO JO9-2 - SIOS JO9-1   10:45 Erik van Hulst Stedum  
Helpman JO17-1 - STEO MO17-1   11:30   Groningen (Esserberg)  
Noordpool MO15-1 - STEO MO15-1   13:30   Uithuizen  
STEO MO11-1 - WVV MO11-1   09:00 Jop Koenes Ten Post 2-8
           

 

Programma 18 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
De Fivel JO17-1 - STEO JO17-1   09:00   Zeerijp 1-4
DVC Appingedam JO15-5 - STEO JO15-1   09:00   Appingedam 2-5
STEO JO13-1 - Noordpool JO13-2   10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post 15-0
STEO JO11-1 - Poolster JO11-1   08:45 Jan Beukema Ten Post 6-1
STEO JO11-2 Vrij          
Loppersum JO9-2 - STEO JO9-1   09:00   Loppersum 2-7
15-11 STEO JO9-2 - GVAV JO9-5   18:30 Lars Hofman Stedum 1-7
STEO MO17-1 - Noordpool MO17-1   10:45 Arend Koenes Stedum 3-0
STEO MO15-1 - Siddeburen MO15-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum 6-0
SV Bedum MO11-1 - STEO MO11-1   09:00   Bedum 3-3