Programma 26 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

23-5 STEO JO17-1 - LEO/Kloosterburen JO17-1

STEO JO17-1 - Pekela 2000 JO17-1

 

19:00

 

10:30

 

 

Andre Swieringa

Stedum

 

Stedum

 

23-5 STEO JO15-1 - Middelstum JO15-1

STEO JO15-1 - LEO JO15-1

 

19:00                 

10:30

Joop de Vries

                               Jan Beukema

Ten Post                            

Ten Post

 
Siddeburen JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Siddeburen  

24-5 Zeester JO11-1 - STEO JO11-1

Winsum JO11-4 - STEO JO11-1

 

18:45

                          09:00

 

Zoutkamp
 

Winsum (Schilligeham)

 
STEO JO11-2 - De Fivel JO11-1   09:00 Lorenzo Spitsbaard Stedum  

23-5 STEO JO9-1 - Hogeland JO9-1

STEO JO9-1 - Loppersum JO9-1

 

19:00

                        10:30

 

                               Nathan Jansen

Ten Post

                                               Ten Post

 
STEO JO9-2 - Middelstum JO9-1   09:00 Erik van Hulst Stedum  

22-5 STEO MO19-1 - Oerterp MO19-1

Roden MO19-1 - STEO MO19-1

 

19:00

                        09:00

 

Ten Post

                                                Roden

 
STEO MO15-1 - DVC Appingedam MO15-1   09:00 Joop de Vries Ten Post  
STEO MO11-1          
           

 

Programma 19 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Middelstum JO17-1 - STEO JO17-1   10:45   Middelstum  
Bedum JO15-3 - STEO JO15-1   12:45   Bedum  

17-5 STEO JO13-1 - De Fivel JO13-1

STEO13-1 - Omlandia/GEO JO13-1

 

18:45

                         10:30

Jochem Wieringa                                                                  Jan van Leeuwen Stedum                                                                                                                                     Stedum  
STEO JO11-1 - Hogeland JO11-1   09:00 Pieter Swieringa Stedum  
NEC Delfzijl JO11-4 - STEO JO11-2   13:45   Delfzijl  
Winsum JO9-5 - STEO JO9-1   09:45   Winsum (Schilligeham)  
NEC Delfzijl JO9-5 - STEO JO9-2   08:45   Delfzijl  

16-5 GVAV MO19-1 - STEO MO19-1

  19:00   Groningen (Kardinge)  
Potetos MO15-1 - STEO MO15-1    08:45   Groningen (het Noorden)  
STEO MO11-1 - HS'88 MO11-1   09:00 Jacco Santing Stedum  
           

 

Programma 12 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
BLauw geel/ Oranje Nassau JO17-1 - STEO JO17-1   11:35   Groningen (coendersborg)  
STEO JO15-1 - Lewenborg JO15-4   09:00 Rik Postma Ten Post 6-0
STEO JO13-1 - Noordpool JO13-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum 0-13
Zeester JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Zoutkamp  
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
Usquert JO9-1 - STEO JO9-2   10:00   Usquert 7-5
STEO MO17-1          
SIOS MO15-1 - STEO MO15-1   10:15   Sauwerd  
STEO MO11-1          
           

 

Programma 5 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Johnny Lantman
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Onstwedder Boys JO17-1   10:30 Jochem Wieringa Stedum  
STEO JO15-1          
STEO JO13-1          
STEO JO11-1          
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
DVC Appingedam JO9-2 - STEO JO9-2   10:45   Appingedam  
STEO MO19-1 - Noordpool MO19-1   10:45 Pieter Jan Vrieling Ten Post 0-5

2-5 STEO MO15-1 - Siddeburen MO15-1

STEO MO15-1 - SJO BTC MO15-1

 

19:00                      

09:00

Edzo Doornbos

 

Andre Swieringa

Ten Post                                           

Stedum

2-1

 

STEO MO11-1          
           

 

Programma 28 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lukas Kruidhof
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

25-4 STEO JO17-1 - Helpman JO17-2

STEO JO17-1 - LEO/Kloosterburen JO17-1

 

19:00                    

10:30

 

Boelie de Sturler

Stedum

Stedum

 
STEO JO15-1 - Hogeland JO15-1   10:30 Joop de Vries Ten Post  
Loppersum JO13-1 - STEO JO13-1   10:15   Loppersum  
STEO JO11-1 Vrij          
STEO JO11-2 Vrij          
Appingedam JO9-2 - STEO JO9-1   10:45   Appingedam  
STEO JO9-2 - Omlandia JO9-2   09:00 Jop Koenes Stedum  
Oerterp MO19-1 - STEO MO19-1   12:00   Ureterp  
STEO MO15-1 Vrij          
GOMOS MO11-1 - STEO MO11-1   11:30   Norg  
           

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.