Programma 21 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 Vrij          
Lycurgus B4 - STEO B1   09:00   Groningen (West-End)  
STEO C1 - Noordster C2   10:30 Sietse van der Laan Ten Post  
Reiderland D1 - STEO D1

12:40 ST             12:45 TP

14:00   Beerta  
STEO D2 - De Heracliden D2 08:30 09:00 Jasper Tillema Stedum  
STEO E1 - De Heracliden E2 08:25 09:00 Joop de Vries Ten Post  
Meedhuizen E1 - STEO E2   10:00   Meedhuizen  
STEO F1 - Omlandia F3 08:30 09:00 Karel Koster Ten Post  
VVSV '09 F2 - STEO F2   10:30   Ulrum  
STEO MC1 Vrij          
FC Assen MD2 - STEO MD1 13:00 14:30   Assen (De Hoogspanning)  
STEO ME1 - De Held ME1   09:00 Jan Spijk Stedum  

 

Programma 14 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post: Bart Gremmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
RZ Baflo A1 - STEO A1

Te weinig spelers bij STEO

10:30   Baflo  
ASVB/Wedde B1 - STEO B1 ASVB/Wedde B1 heeft zich teruggetrokken 11:00   Blijham  
STEO C1 Vrij          
ASVB/Wedde D1 - STEO D1

09:40 ST              09:45 TP

11:00   Blijham 2-3
STEO D2 - Farmsum D1 10:00 10:30 Matthijs Colstee Stedum 16-0
STEO E1 - Siddeburen E2 09:55 10:30 Jaimy Postma Ten Post 3-4
STEO E2 - Noordwolde E3 10:00 10:30   Stedum 2-5
STEO F1 - Winsum F6 09:55 10:30   Ten Post 0-6
Omlandia F3 - STEO F2   10:30   Ten Boer 0-6
STEO MC1 - Peliaan S MC1 08:30 09:00 Joop de Vries Ten Post 2-0
Noordster MD1 - STEO MD1 09:30 11:00   Oude Pekela 1-2
STEO ME1 - KRC ME1   09:00 Robert Majoor Ten Post 8-0

 

Programma 7 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 Vrij          
STEO B1 - Zuidhorn B3   10:30 Jasper Tillema Stedum 1-1
DVC C3 - STEO C1   12:30   Appingedam 2-2
STEO D1 - BNC D1 08:30 09:00 Jochem Wieringa Ten Post 1-3
Warffum D2 - STEO D2   09:00   Warffum 3-0
WEO E1 - STEO E1  Afgelast  08:50 10:00   Woldendorp  
De Fivel E1 - STEO E2   10:30   Zeerijp 8-2
VVSV '09 F2 - STEO F1 09:30 10:30   Ulrum 6-4
STEO F2 - SGV F2   09:00 Jacco Santing Stedum 3-3
KRC MC1 - STEO MC1 08:15 ST 09:10   Kantens 0-9
STEO MD1 - Glimmen/Yde MD1 12:00 12:30 Juan Werkman Stedum 3-3
Noordpool ME1 - STEO ME1 11.10 ST
10.55 TP
12:00   Uithuizen 0-6

 

Programma 21 & 28 februari

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
21 februari          
GVAV B6 - STEO B1 (oefen)   12:45   Groningen (Kardinge) 5-2
GVAV A3 - STEO A1 (oefen) Gaat niet door te weinig spelers STEO 14:30   Groningen (Kardinge)  
28 februari          
STEO A1 - De Heracliden A1 (comp) 08.30 09:00 Tiemen Dijk Ten Post  
STEO MC1 - Omlandia MC1 (beker) Verplaatst, nieuwe datum volgt nog 09:00 Arjen de Boer Ten Post  
GVAV D6 - STEO D1 (oefen) 10:20 Ten Post 11:30   Groningen (Kardinge)  
Be Quick Dokkum MD1 - STEO MD1 (beker) info via leiders 10:00   Dokkum  
           
           
           
           

 

13 december 2014

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

STEO A1 - Corenos A1
AFGELAST

08.30 09.00 Tiemen Dijk Ten Post  
STEO B1 Vrij        
STEO C1 - sv Bedum C3
AFGELAST
08.30 09.00 Lorenzo Spitsbaard Stedum  
STEO D1 Vrij        
STEO D2 Vrij        
STEO E1 Vrij        
STEO E2 Vrij        
STEO F1 Vrij        
STEO F2 Vrij        
STEO MC1 Vrij        
STEO MD 1 Vrij        
STEO ME1 Vrij        

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.