Programma 4 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corné Reker
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - FVV JO17-1   12:00 Joop de Vries Stedum 0-1
SV Bedum JO15-4 - STEO JO15-1   10:15   Bedum 3-4
STEO JO13-1 - Omlandia/GEO JO13-3   10:30 Rik Postma Stedum 0-1
STEO JO11-1 - Harkstede JO11-2   10:30 Jan Beukema Ten Post 3-4
Be Quick JO11-7 - STEO JO11-2   10:30   Haren (Esserberg) 6-0
STEO JO9-1 - Oosterparkers JO9-2   09:00 Jeroen Bansberg Stedum 3-1
Potetos JO9-2 -STEO JO9-2   08:45   Groningen (Het Noorden) 11-0
Winsum JO17-1 - STEO MO17-1   10:30   Winsum (Schouwerzijlsterweg)  
STEO MO13-1 - Bedum MO13-1   09:00 Sietze van der Laan Ten Post 0-6
STEO MO11-1 - HFC 15 MO11-1   09:00 Sil Eefting Stedum 1-7
           

 

Programma 25 februari

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum:  Lukas Kruidhof
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
GVAV JO15-6 - STEO JO15-1   11:00 Groningen (Kardinge)   0-8
STEO JO13-1          
STEO JO11-1 - De Fivel JO11-1   10:30 Ten Post Nathan Jansen 1-6
STEO JO11-2          
STEO JO9-1 - OKVC JO9-2 09:55 10:30 Stedum Jop Koenes 6-0
Gorecht JO9-7 - STEO JO9-2 09:10 10:15 Haren   1-1
STEO MO17-1          
STEO MO13-1          
STEO MO11-1 - NEC Delfzijl MO11-1 10:00 10:30 Stedum Jan Spijk 3-5
           

 

Programma 10 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Spijk
Ten Post: Bart Gremmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - WVC JO17-1   10:30 Edzo Doornbos Ten Post 1-9
Eenrum JO15-1 - STEO JO15-1 (oefen)   09:00   Eenrum  
STEO JO13-1          
STEO JO11-1          
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
STEO JO9-2          
STEO MO17-1   10:30 Jan Spijk Stedum  
STEO MO13-1          
STEO MO11-1          
           

 

Programma 3 december

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
STEO JO15-1          
STEO JO13-1          
STEO JO11-1          
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
STEO JO9-2          
STEO MO17-1          
STEO MO13-1 - SIOS MO13-1   09:00 Pieter Berend Slager Stedum 0-3
Bedum MO11 - STEO MO11-1   10:30   Bedum 3-3
           

 

Programma 26 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
ZNC JO17-2 - STEO JO17-1   12:30   Zuidbroek 5-1
STEO JO15-1 - DVC JO15-4 08:20 09:00 Jan van Leeuwen Stedum 6-5
STEO JO13-1 - Winsum JO13-6 08:25 09:00 Pieter Jan Vrieling Ten Post  
STEO JO11-1 Vrij          
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-2   10:30 Jacco Santing Stedum 1-2
STEO JO9-1 - Noordpool JO9-1 10:00 10:30 Erik van Hulst Stedum 0-7
STEO JO9-2 - Middelstum JO9-2   10:30 Nathan Janssen Ten Post 0-8
Noordpool MO17-1 -  STEO MO17-1   09:00   Uithuizen 2-2
Bedum MO13-1 - STEO MO13-1   12:00   Bedum 2-1
STEO MO11-1 - GVAV MO11-1   09:00 Karel Koster Ten Post 0-5