Programma 20 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post: Henderikus Doorn

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Holwierde JO15-1 - STEO JO15-1   10:15   Holwierde 5-0
STEO JO13-1 - Zeester JO13-1   10:30 Yannick van den Berg Stedum 1-4
STEO JO11-1 - Farmsums JO11-1   10:30 Robin van Dijk Ten Post 14-2
Velocitas JO11-7 -  STEO JO11-2   10:45   Groningen  2-5
Bedum JO9-4 -STEO JO9-1   09:00   Bedum 1-8
Actief JO9-7 STEO JO9-2   09:00   Eelde 5-2
STEO MO17-1 - Winsum MO17-1   10:30 Jan Beukema Ten Post 0-3
STEO MO13-1 - LEO MO13-1   09:00 Arjen de Boer Ten Post afgelast
STEO MO11-1 - Zuidhorn MO11-1   09:00 Sil Eefting Stedum 0-8
           

 

Programma 13 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Natascha Toxopeus
Ten Post: 

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Corenos JO17-1   10:30 Edzo Doornbos Ten Post 0-9
STEO JO15-1 - Winsum JO15-5   09:00 Pieter Jan Vrieling Ten Post 2-2
Winsum JO13-6 - STEO JO13-1   11:15   Winsum (Schillegeham) 0-3
Noordpool JO11-3 -  STEO JO11-1   13:00   Uithuizen 1-5
STEO JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-7   09:00 Erik van Hulst Stedum 3-0
STEO JO9-1 - KRC/ZEC JO9-1   09:00 Pieter Swieringa Stedum 10-4
STEO JO9-2 - GRC Groningen JO9-8   10:30 Jordy Doornbos Ten Post 12-0
Loppersum MO17-1 - STEO MO17-1   09:00   Loppersum 1-1

10-05 LEO (Loon) MO13-1 - STEO MO13-1

WVC MO13-1 - STEO MO13-1

 

19:00

 

12:15

 

Loon

 

Vlagtwedde

1-1

 

2-1

11-05 HFC 15 MO11-1 -STEO MO11-1

Grijpskerk MO11-1 - STEO MO11-1

 

18:30

 

08:45

 

Hoogkerk

 

Grijpskerk

11-0

 

4-0

           

 

Programma 6 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post: Edzo Doornbos

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Corenos JO17-1 -STEO JO17-1   09:00   Roodeschool 11-1
VVSV'09 JO15-1 - STEO JO15-1   09:00   Ulrum 1-4
De Monnik JO13-1 - STEO JO13-1   11:00   Schiermonnikoog 6-2
Woltersum JO11-1 - STEO JO11-1   10:00   Woltersum 1-7
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-2   10:30   Stedum 2-0
SIOS JO9-1 - STEO JO9-1   09:00   Sauwerd 1-9
Lycurgus JO9-10 -  STEO JO9-2   11:30   Groningen (Vinkhuizen) 3-1
STEO MO17-1 - Loppersum MO17-1   10:30   Ten Post 5-1
STEO MO13-1 - Amicitia MO13-1   09:00 Joop de Vries Ten Post 7-0
STEO MO11-1 - Veendam 1894 MO11-1   09:00 Harmen Pestman Stedum 0-10
           

 

Programma 22 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
STEO JO15-1 - VVSV'09 JO15-1   10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post  
STEO JO13-1          
STEO JO11-1          
STEO JO11-2          
STEO JO9-1          
STEO JO9-2          
STEO MO17-1          
STEO MO13-1          
STEO MO11-1          
           

 

Programma 15 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
WVC JO17-1 - STEO JO17-1   12:00   Vlagtwedde 9-2
STEO JO15-1 - Bedum JO15-4 Uitgesteld   09:00 Arjen de Boer Ten Post  
Omlandia/GEO JO13-3 - STEO JO13-1   09:00   Garmerwolde 2-2
Harkstede JO11-2 - STEO JO11-1   09:00   Harkstede 8-1
STEO JO11-2 - Be Quick JO11-7   10:30 Harmen Pestman Stedum 1-3
Oosterparkers JO9-2 - STEO JO9-1   09:45   Groningen (Kardinge) 5-4
STEO JO9-2 - Potetos JO9-2   10:30 Karel Koster Ten Post 1-13
HSC MO17-1 - STEO MO17-1   12:30   Sappemeer 6-1
Bedum MO13-1 - STEO MO13-1   09:00   Bedum 6-0
HFC 15 MO11-1 - STEO MO11-1 Uitgesteld   11:15   Hoogkerk