Programma 24 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 Vrij          
VVS B1 - STEO B1 (beker)   11:00   Oostwold (Oldambt) 4-0
DVC C3 - STEO C1 (beker)

09:20 ST               09:30 TP

10:30   Appingedam 6-2
STEO D1 - Bedum D4 (beker)   09:00   Stedum 6-0
STEO E1 Vrij          
STEO E2 Vrij          
STEO F1 Vrij          
Bedum F3 - STEO F2 (beker)   09:00   Bedum 4-4 v.n.s.
De Fivel MC1 - STEO MC1   09:00   Zeerijp 2-6
STEO MD 1          
STEO ME1          

 

Programma 17 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Krottje
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - RZ Baflo A1 Uitgesteld 08:30 09:00   Ten Post  
STEO B1 - Winsum B3 08:30 09:00 Tiemen Dijk Ten Post 3-2
STEO C1 - VVS C2 08:25 09:00 Joop de Vries Stedum 3-3
Noordpool D3 - STEO D1 09:30 10:30   Uithuizen 0-13
SIOS E1 - STEO E1 09:25 10:30   Sauwerd 6-1
STEO E2 - Bedum E5 10:00 10:30 Yannick v.d. Berg Stedum 7-0
STEO F1 - Froombosch F1 09:55 10:30 Robert Majoor Ten Post 1-6

STEO F2 - Holwierde/Godlinze F1

10:00 10:30 Jacco Santing Stedum 7-1
STEO MC1 - Bedum MC1 10:15 10:45 ...   0-1
STEO MD1 - Bareveld MD1 08:30 09:00 Hendrik Niewold Ten Post 6-1
STEO ME1 - NEC Delfzijl ME1 08:30 09:00 Karel Koster Ten Post 5-9

 

Programma 5 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post: Bart Gremmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - NEC Delfzijl A2 08:30 09:00 Andre Swieringa Ten Post 0-6
STEO B1 - DVC B3 11:00 11:30 Rik Postma Ten Post 3-2
Loppersum C2 - STEO C1 09:30 ST (fiets) 10:30   Loppersum 5-2
STEO D1 - KRC/ZEC D2 08:20 09:00 Jochem Wieringa Stedum 15-0
STEO E1 - Bedum E4 09:55 10:30 Edzo Doornbos Ten Post 3-4
NEC Delfzijl E7 - STEO E2   08:45   Delfzijl 2-2
Farmsum F1 - STEO F1 07:55 09:00   Farmsum 3-1
Bedum F5 - STEO F2   09:00   Bedum 1-2
Loppersum MC1 - STEO MC1 11:00 12:00   Loppersum 3-2
Harkstede MD1 - STEO MD1 08:00 09:00   Harkstede 6-0
Noordpool ME1 - STEO ME1   13:15   Uithuizen 2-0

 

Programma 3 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post: Bart Gemmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
De Heracliden A1 - STEO A1   09:00   Uithuizermeeden 12-1
Noordpool B2 - STEO B1   09:00   Uithuizen 0-14
STEO C1 - Farmsum C1 08:25 09:00 Sietze van der Laan Stedum 5-2
De Fivel D1 - STEO D1 08:00 09:00   Zeerijp 2-7
Meedhuizen E1 - STEO E1 07:55 10:00   Meedhuizen  
STEO E2 - De Heracliden E3 10:00 10:30 Matthijs Colstee Stedum 5-1
STEO F1 - DVC F5 09:55 10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post 5-2
STEO F2 - SIOS F1 10:00 10:30 Erik van Hulst Stedum 3-7
Noordpool MC1 - STEO MC1   09:00   Uithuizen 0-10
STEO MD1 - VVS MD1 08:30 09:00 Arjen de Boer Ten Post 10-0
STEO ME1 - Winsum ME1 08:30 09:00 Jan Beukema Ten Post 4-7

 

Programma 26 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - Loppersum A1 08:30 09:00 Rik Postma Ten Post 0-5

22-09 Beker Engelbert B1 - STEO B1

STEO B1 - Omlandia/GEO B2

 

 

10:30

18:45

 

11:00

 

 

Andre Swieringa

Engelbert

 

Ten Post

1-2

 

2-0

SGV C1 - STEO C1

08:00 ST            08:10 TP

09:00   Schildwolde 1-5
STEO D1 - De Heracliden D2 08:20 09:00 Tiemen Dijk Stedum 14-1
STEO E1 - Farmsum E1 09:55 10:30 Edzo Doornbos Ten Post 8-2
RZ Baflo E2 - STEO E2 08:10 09:00   Baflo 0-11
Poolster F3 - STEO F1 07:55 09:00   Spijk 0-7
GEO F1 - STEO F2 08:15 09:00   Garmerwolde 3-2
STEO MC1 - Pelikaan S MC1 09:45 10:30 Jasper Tillema Stedum 1-3
Corenos MD1 - STEO MD1 Afgelast 08:00 09:00   Roodeschool  
KRC/ZEC ME1 - STEO ME1   10:00   Kantens 0-2

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.