Programma 18 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lucas Kruidhof
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 -  De Fivel A1 Uitgesteld 08:30 09:00   Ten Post  
Zuidhorn B3 - STEO B1   14:30   Zuidhorn 1-2
STEO C1 - Winsum C4   10:30 Lorenzo Spitsbaard Ten Post 1-3
BNC D1 - STEO D1 08:40 ST             08:45 TP 10:00   Finsterwolde 2-3
STEO D2 - Warffum D2   09:00 Jeroen Bansberg Stedum 4-1
STEO E1 - WEO E1 08:25 09:00 Jan Beukema Ten Post 1-3
STEO E2 - De Fivel E1 08:30 09:00 Arend Koenes Stedum 3-5
STEO F1 - VVSV'0 9 F2 08:30 09:00 Robert Majoor Ten Post 7-4
SGV F2 - STEO F2   09:00   Schildwolde 2-3
STEO MC1 - KRC MC1 09:45 in ST 10:30 Jacco Santing Stedum 4-0
Glimmen/Yde de Punt MD1 - STEO MD1 09:30 10:45   Glimmen 3-3
STEO ME1 - Noordpool ME1   10:30 Yannick van den Berg Stedum 1-0

 

Programma 11 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - Corenos A1 09.45 10:30 Rik Postma Stedum 0-0
STEO B1 Vrij          
STEO C1 Vrij          
STEO D1 Vrij          
Woltersum D1 - STEO D2 (beker)   10:00   Woltersum 8-2
WEO E1 - STEO E1   10:00   Woldendorp 12-4
STEO E2 Vrij          
STEO F1 Vrij          
STEO F2 Vrij          
STEO MC1 Vrij          
STEO MD1 Vrij          
STEO ME1 Vrij          

 

Programma 4 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: n.v.t. (geen thuiswedstrijden jeugd in Stedum)
Ten Post: Bart Gremmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
De Heracliden A1 - STEO A1

08:00 TP            08:10 ST

09:00   Uithuizermeeden 3-0
Holwierde/Godlinze B1 - STEO B1   10:30   Holwierde 1-0
Middelstum C1 - STEO C1   09:00   Middelstum 2-0
Meeden D1 - STEO D1

08:15 ST             08:20 TP

09:30   Meeden 3-2
STEO D2 Vrij         -
STEO E1 - Holwierde/Godlinze E1 09:55 10:30   Ten Post 1-6
ZEC E1 - STEO E2   10:30   Zandeweer 2-2
STEO F1 - STEO F2 F1: 10:00            F2: ? 10:30 Henk de Jager Ten Post 1-3
STEO MC1 - Meedhuizen MC1 08:15 09:00 Jan Afman Ten Post 3-2
De Held MD1 - STEO MD1   08:30   Sportpark Hoogkerk 3-5
STEO ME1 - Winsum ME1   09:00 Jan Beukema Ten Post 5-3

 

Programma 28 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Loppersum A1 - STEO A1 Uitgesteld          
STEO B1 - Gorecht B5 10:30 10:30 Tiemen Dijk TEN POST  
De Fivel C1 - STEO C1 Uitgesteld          
STEO D1 - Reiderland D2 08:30 09:00 Joop de Vries Ten Post  
Froombosch D1 - STEO D2   09:30   Froombosch  
NEC Delfzijl E5 - STEO E1   11:15   Delfzijl (Uitwierde)  
STEO E2 - De Monnik E1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
SGV F2 - STEO F1 08:15 09:00   Schildwolde  
STEO F2 - Winsum F6   09:00 Erik van Hulst Stedum  
VVS MC1 - STEO MC1 09:15 10:30   Oostwold (gem. Oldambt)  
STEO MD1          
SVZ ME1 - STEO ME1 08.15 Stedum
08.30 Ten Post
10:00   Zeijen  

 

Programma 21 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 Vrij          
Lycurgus B4 - STEO B1   09:00   Groningen (West-End)  
STEO C1 - Noordster C2   10:30 Sietse van der Laan Ten Post  
Reiderland D1 - STEO D1

12:40 ST             12:45 TP

14:00   Beerta  
STEO D2 - De Heracliden D2 08:30 09:00 Jasper Tillema Stedum  
STEO E1 - De Heracliden E2 08:25 09:00 Joop de Vries Ten Post  
Meedhuizen E1 - STEO E2   10:00   Meedhuizen  
STEO F1 - Omlandia F3 08:30 09:00 Karel Koster Ten Post  
VVSV '09 F2 - STEO F2   10:30   Ulrum  
STEO MC1 Vrij          
FC Assen MD2 - STEO MD1 13:00 14:30   Assen (De Hoogspanning)  
STEO ME1 - De Held ME1   09:00 Jan Spijk Stedum  

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.