Programma 17 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - OKVC JO17-1   09:00 Andre Swieringa Stedum  
Kloosterburen JO15-1 - STEO JO15-1   11:00   Kloosterburen  
SGV JO13-1 - STEO JO13-1   11:00   Schildwolde  
Loppersum JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Loppersum  
STEO JO11-2 - HS 88 JO11-3   10:45 Jeroen Bodde Stedum  
Noordwolde JO9-2 -  STEO JO9-1   09:00   Noordwolde  
Bedum MO19-1 - STEO MO19-1   12:30   Bedum  
STEO MO15-1 - NEC Delfzijl MO15-1   10:30 Edzo Doornbos Ten Post  

 

Programma 10 november

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Noordpool JO17-1 - STEO JO17-1   10:30   Uithuizen  
STEO JO15-1 - Winsum JO15-4   09:00 Jeroen Bansberg Stedum  
STEO JO13-1 - NEC Delfzijl JO13-3   09:00 Pieter Jan Vrieling Ten Post  
STEO JO11-1   09:00      
SGV JO11-3 - STEO JO11-2   09:00   Schildwolde  
STEO JO9-1 - Gorecht JO9-3   10:45 Erik van Hulst Stedum  
Roden MO19-1 - STEO MO19-1   09:00   Roden  
Hogeland MO15-1 -  STEO MO15-1   09:00   Baflo  

 

Programma 31 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jacco Santing
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

31-10 Winsum JO17-2 - STEO JO17-1 

Zeester JO17-1 - STEO JO17-1

 

19:15              

10:45

 

 

Winsum (Schouwerzijlsterweg)

Zoutkamp

 
STEO JO15-1 - Bedum JO15-4   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
STEO JO13-1 - Omlandia/GEO JO13-2   09:00 Edzo Doornbos Ten Post  
STEO JO11-1 - Holwierde JO11-1   10:30 Lars Leeman Ten Post  
STEO JO11-2 - Lewenborg JO11-4   12:35   Stedum  
Harkstede JO9-2 - STEO JO9-1   09:00   Harkstede  
STEO MO19-1 - Noordpool MO19-1   10:45 Arend Koenes Stedum  
DVC Appingedam MO15-2 - STEO MO15-1   10:30   Appingedam  

 

Programma 27 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Spijk, Jeroen Bansberg
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Harkstede JO17-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
Aduard JO15-1 - STEO JO15-1   10:30   Aduard  
Farmsum JO13-1 - STEO JO13-1   10:00   Farmsum  
Poolster JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Spijk  
LEO (Loon) JO11-5 - STEO JO11-2   12:15   Loon  
STEO JO9-1 - LEO (Loon) JO9-2   10:45 Jop Koenes Stedum  
STEO MO19-1 - Helpman JO19-2   10:45 Joop de Vries Ten Post  
STEO MO15-1 - BTC MO15-1   09:00 Jan Beukema Ten Post  

 

Programma 20 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
STEO JO15-1 - KRC/ZEC JO15-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum 1-1
Beker STEO JO13-1 - VVSV '09 JO13-1   09:00 Jan Beukema Ten Post 2-5
Beker Hogeland JO11-1 -  STEO JO11-1   10:00   Baflo 3-6
STEO JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-3   10:45 Jan Spijk Stedum 2-6
STEO JO9-1          
STEO MO19-1 - Roden MO19-1 Uitgesteld   11:00   Stedum  
STEO MO15-1          

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.