• Home
  • Programma en Uitslagen
  • Veldvoetbal

Programma 20 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1          
STEO JO15-1 - KRC/ZEC JO15-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
Beker STEO JO13-1 - VVSV '09 JO13-1   09:00 Jan Beukema Ten Post  
Beker Hogeland JO11-1 -  STEO JO11-1   10:00   Baflo  
STEO JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-3   10:45 Jan Spijk Stedum  
STEO JO9-1          
STEO MO19-1 - Roden MO19-1 Uitgesteld   11:00   Stedum  
STEO MO15-1          

 

Programma 13 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jacco Santing
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
NEC Delfzijl JO17-2 - STEO JO17-1   10:30   Delfzijl  
Omlandia/Geo JO15-2 - STEO JO15-1   09:00   Ten Boer  
KRC/ZEC JO13-1 - STEO JO13-1   10:30   Zandeweer  
Farmsum JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Farmsum  
STEO JO11-2 - NEC Delfzijl JO11-3   09:00 Pieter Swieringa Stedum  
VAKO JO9-2 - STEO JO9-1   11:15   Vries  
GVAV MO19-1 - STEO MO19-1   12:30   Groningen (Kardinge)  
STEO MO15-1 - Siddeburen MO15-1   10:00 Pieter Jan Vrieling Ten Post  

 

Programma 6 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - DVC Appingedam JO17-2   09:00 Joop de Vries Ten Post  
STEO JO15-1 - KRC/ZEC JO15-1 Uitgesteld          
STEO JO13-1 - Froombosch JO13-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
STEO JO11-1 - Corenos JO11-1   10:30 Nathan Jansen Ten Post  
Omlandia JO11-3 -  STEO JO11-2   10:30   Ten Boer  
STEO JO9-1 - HFC JO9-3   10:45 Erik van Hulst Stedum  
STEO MO19-1 - Bedum MO19-1   10:45 Pieter Berend Slager Ten Post  
HFC'15 -  STEO MO15-1   12:00   Hoogkerk  

 

Programma 29 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Winsum JO17-2 - STEO JO17-1 Uitgesteld   12:15   Winsum (Schouwerzijlsterweg)  
OKVC JO15-1 - STEO JO15-1   09:00   Oldehove  
Noordpool JO13-2 - STEO JO13-1   09:00   Uithuizen  
KRC/ZEC JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Zandeweer  
STEO JO11-2 - Bedum JO11-3   11:00 Tim Ypey Stedum  
STEO JO9-1 - Zuidlaren JO9-4   11:00 Lars Hofman Stedum  
STEO MO19-1 - Roden MO19-1   09:00 Arend Koenes Stedum  
STEO MO15-1 - SIOS MO15-1   10:30 Joop de Vries Ten Post  

 

Programma 22 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Loppersum JO17-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
STEO JO15-1 - Noordpool JO15-2   10:45   Ten Post  
STEO JO13-1 - Holwierde JO13-1   09:00   Ten Post  
STEO JO11-1 Vrij          
SIOS JO11-2 - STEO JO11-2   10:15   Sauwerd  
GOMOS JO9-2 - STEO JO9-1   09:00   Norg  
Noordpool MO19-1 - STEO MO19-1   12:15   Uithuizen  
Tynaarlo MO15-1 - STEO MO15-1   11:30   Tynaarlo  

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.