Programma 6 oktober

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - DVC Appingedam JO17-2   09:00 Joop de Vries Ten Post  
STEO JO15-1 - KRC/ZEC JO15-1 Uitgesteld          
STEO JO13-1 - Froombosch JO13-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
STEO JO11-1 - Corenos JO11-1   10:30 Nathan Jansen Ten Post  
Omlandia JO11-3 -  STEO JO11-2   10:30   Ten Boer  
STEO JO9-1 - HFC JO9-3   10:45 Erik van Hulst Stedum  
STEO MO19-1 - Bedum MO19-1   10:45 Pieter Berend Slager Ten Post  
HFC'15 -  STEO MO15-1   12:00   Hoogkerk  

 

Programma 29 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Winsum JO17-2 - STEO JO17-1 Uitgesteld   12:15   Winsum (Schouwerzijlsterweg)  
OKVC JO15-1 - STEO JO15-1   09:00   Oldehove  
Noordpool JO13-2 - STEO JO13-1   09:00   Uithuizen  
KRC/ZEC JO11-1 - STEO JO11-1   09:00   Zandeweer  
STEO JO11-2 - Bedum JO11-3   11:00 Tim Ypey Stedum  
STEO JO9-1 - Zuidlaren JO9-4   11:00 Lars Hofman Stedum  
STEO MO19-1 - Roden MO19-1   09:00 Arend Koenes Stedum  
STEO MO15-1 - SIOS MO15-1   10:30 Joop de Vries Ten Post  

 

Programma 22 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Loppersum JO17-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
STEO JO15-1 - Noordpool JO15-2   10:45   Ten Post  
STEO JO13-1 - Holwierde JO13-1   09:00   Ten Post  
STEO JO11-1 Vrij          
SIOS JO11-2 - STEO JO11-2   10:15   Sauwerd  
GOMOS JO9-2 - STEO JO9-1   09:00   Norg  
Noordpool MO19-1 - STEO MO19-1   12:15   Uithuizen  
Tynaarlo MO15-1 - STEO MO15-1   11:30   Tynaarlo  

 

Programma 15 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Loppersum JO17-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
ASVB/Wedde JO15-1 STEO JO15-1   11:00   Blijham  

12-9 Omlandia/GEO JO13-2 - STEO JO13-1

Noordwolde JO13-2 - STEO JO13-1

 

19:00               

09:00

 

Ten Boer                        

 

Noordwolde

 
GEO JO11-1 -STEO JO11-1    10:30   Garmerwolde  
STEO JO11-2 - Hogeland JO11-2   10:45 Bram Smit Stedum  
STEO JO9-1 - GEO JO9-1   10:45 Boelie de Sturler Stedum  
STEO MO19-1          

12-9 STEO MO15-1 - DVC Appingedam MO15-2

NEC Delfzijl MO15-1 -STEO MO15-1

 

18:45

 

08:45

Jan Spijk

Ten Post

 

Delfzijl

 

 

Programma 8 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Noordpool JO17-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
Bellingwolde JO15-1 -  STEO JO15-1   14:00   Bellingwolde  
STEO JO13-1 - Appingedam JO13-1   09:00 Joop de Vries Ten Post  

6-9 Harkstede JO11-1 - STEO JO11-1

STEO JO11-1 - Noordwolde JO11-1

 

19:00                  

10:30

 

Harkstede                                   

Ten Post

 
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-2   10:45   Stedum  
STEO JO9-1 - Noordwolde JO9-1   10:45   Stedum  
Bedum MO19-1 - STEO MO19-1   10:30   Bedum  
STEO MO13-1          

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.