Programma week 22

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

STEO A1 Vrij

         

27-05

STEO B/C - Kids United

  19:00 Rik Postma Stedum 8-8

03-06 

De Fivel C1 - STEO C1

  19:30   Zeerijp  
STEO D1 Vrij          

26-05

STEO D2 - Froombosch D1

18:00 18:30 Jan Spijk Stedum 11-0

27-05

De Heracliden E2 - STEO E1

  18:30   Uithuizermeeden 7-1
STEO E2 Vrij          

30-05

STEO F1 - SGV F2

  09:00 Robert Majoor Ten Post  
STEO F2 Vrij          
STEO MC1 Vrij          

27-05

STEO MD1 - Noordster MD1

  18:30 Edzo Doornbos   7-3

26-05

STEO ME1 - SVZ ME1

  19:00 Edzo Doornbos Ten Post 7-2

 

Programma 23 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lukas Kruidhof
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

20-05 STEO A1 - De Fivel A1

STEO A1 - WEO A1

19:00

 

11:15

19:30

 

11:45

Rik Postma

Freek Reitsema

Stedum

 

Ten Post

1-2
STEO B1 - Holwierde/Godlinze B1 08:30 09:00 Tiemen Dijk Stedum  
STEO C1 - SIOS C1 10:00 10:30 Jan Spijk Ten Post  

19-05 STEO D1 - Reiderland D1

STEO D1 - Meeden D1

18:30

 

08:30

19:00

 

09:00

Jochem Wieringa

Arjen de Boer

Stedum

 

Ten Post

0-1
STEO D2 Vrij          

Holwierde/Godlinze E1 - STEO E1 

07:55

09:00

 

Holwierde

 
STEO E2 - ZEC E1 10:30 11:00 Jacco Santing Stedum  
STEO F2 - STEO F1

10:30 F2

10:15 F1

11:00 Jeroen Bansberg Stedum  
Meedhuizen MC1 - STEO MC1 09:00 10:00   Meedhuizen  
STEO MD1 - De Held MD1 11:45 12:15 Diederik Dijk Stedum  
Winsum ME1 - STEO ME1   11:30   Winsum (Schillegeham)  

 

Programma 16 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: n.v.t.
Ten Post: Bart Gremmer

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
DVC A2 - STEO A1 11:30 12:30   Appingedam 3-0
Gorecht B4 - STEO B1   09:00   Haren 3-1

12-05 Noordwolde C1 - STEO C1

GVAV C5 - STEO C1

 

19:00

 

12:45

 

Noordwolde

 

Groningen (Kardinge)

3-2

 

4-2

Reiderland D2 - STEO D1

09:30 ST

09:35 TP

11:00   Nieuweschans 3-3
STEO D2 - Froombosch D1 Uitgesteld   10:30   Stedum  
STEO E1 - NEC E5 09:55 10:30 Lorenzo Spitsbaard Ten Post 1-9
De Monnik E1 - STEO E2   11:00   Schiermonnikoog 13-2
STEO F1 - SGV F2 Uitgesteld 10:00 10:30 Jan Beukema Ten Post  
Winsum F6 - STEO F2   10:30   Winsum (Schouwerzijlsterweg) 3-0
STEO MC1 - VVS MC1 08:15 09:00 Rik Postma Ten Post 9-0
STEO MD1          
STEO ME1 - SVZ ME1 Uitgesteld   09:00   Ten Post  

 

Programma 6 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post: Jan Beukema

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
RZ Baflo A1 - STEO A1

09:30 TP

09:40 ST

10:30   Baflo  
STEO B1 Vrij          
STEO C1 Vrij          
STEO D1 - Bedum D4 (oefen) 09:30  10:00   Ten Post  
STEO D2 Vrij          
De Heracliden E2 - STEO E1 Uitgesteld   10:00   Uithuizermeeden  
STEO E2 Vrij          
STEO F1 Vrij          
STEO F2 Vrij          
STEO MC1 - Noordpool MC (oefen) 08:30 09:00   Stedum  
STEO MD1 Vrij          
STEO ME1 Vrij          

 

Programma 2 mei

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - Winsum A2 08:30 09:00 Tiemen Dijk Ten Post 4-2
STEO B1 - Lycurgus B4 11:00 11:30 Andre Swieringa Ten Post 1-2

29 april

STEO C1 - NEC Delfzijl C3

  19:00 Jan Spijk Ten Post 3-1
STEO D1 Vrij          
De Heracliden D2 - STEO D2   10:15   Uithuizermeeden 1-11
De Heracliden E2 - STEO E1 Uitgesteld 07:55 09:00   Uithuizermeeden  
STEO E2 - Meedhuizen E1 08:30 09:00 Matthijs Colstee Stedum 2-2
Omlandia F3 - STEO F1 09:45 10:30   Ten Boer 6-1
STEO F2 - VVSV'09 F2   09:00 Erik van Hulst Stedum  
STEO MC1 Vrij          
STEO MD1 - FC Assen MD2 10:00 10:30 Arjen de Boer Stedum 2-6
De Held ME1 - STEO ME1   12:45   Hoogkerk 1-2

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.