• Home
  • Programma en Uitslagen
  • Veldvoetbal

Programma 21 & 28 februari

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
21 februari          
GVAV B6 - STEO B1 (oefen)   12:45   Groningen (Kardinge) 5-2
GVAV A3 - STEO A1 (oefen) Gaat niet door te weinig spelers STEO 14:30   Groningen (Kardinge)  
28 februari          
STEO A1 - De Heracliden A1 (comp) 08.30 09:00 Tiemen Dijk Ten Post  
STEO MC1 - Omlandia MC1 (beker) Verplaatst, nieuwe datum volgt nog 09:00 Arjen de Boer Ten Post  
GVAV D6 - STEO D1 (oefen) 10:20 Ten Post 11:30   Groningen (Kardinge)  
Be Quick Dokkum MD1 - STEO MD1 (beker) info via leiders 10:00   Dokkum  
           
           
           
           

 

13 december 2014

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

STEO A1 - Corenos A1
AFGELAST

08.30 09.00 Tiemen Dijk Ten Post  
STEO B1 Vrij        
STEO C1 - sv Bedum C3
AFGELAST
08.30 09.00 Lorenzo Spitsbaard Stedum  
STEO D1 Vrij        
STEO D2 Vrij        
STEO E1 Vrij        
STEO E2 Vrij        
STEO F1 Vrij        
STEO F2 Vrij        
STEO MC1 Vrij        
STEO MD 1 Vrij        
STEO ME1 Vrij        

 

Zaterdag 6 december 2014

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
RZ Bafla A1 - STEO A1 09.30 10.30   Baflo  
STEO B1 - Poolster B1 08.30 09.00 Thiemen Dijk Ten Post 0-3
Corenos C1 - STEO C1 09.45 11.00   Roodeschool 6-0
Farmsum D1 - STEO D1 09.50 ST
10.00 TP
11.00   Farmsum 0-15
Oosterparker D1 - STEO D2 09.15 10.15   Groningen (Kardinge) 0-3
SGV E1 - STEO E1 10.00 11.00   Schildwolde 17-1
SJO Winsum E8 - STEO E2   11.30   Winsum (Schillegeham) 1-8
STEO F1 - RZ Baflo F1 Verplaatst naar 13-12!        
STEO F2 - De Heracliden F2 08.30 09.00 Gert Jan Kruizinga Stedum 0-3
OKVC MC1 - STEO MC1 08.00 09.00   Oldehove 4-2
Noordpol MD 2 - STEO MD 1   14.00   Uithuizen 1-6
STEO ME1 - SIOS ME1 10.00 10.30 Jeroen Bansberg Stedum 3-4

 

29 November 2014

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
De Fivel A1 - STEO A1 08.00 09.00   Zeerijp 3-1
Noordpool B2 - STEO B1 11.30 12.30   Uithuizen 4-6
SJO winsum C4 - STEO C1 07.45 09.00   Winsum (Schillegeham) 1-1
STEO D1 - De Fivel D1 10.00 10.30 Lorenzo Spitsbaard Stedum 0-5
STEO D2 - De Fivel D2 08.30 09.00 ? Stedum 5-1
STEO E1 - Siddeburen E2 09.55 10.30 Joop de Vries Ten Post 4-3
STEO E2 - Meedhuizen E1 08.30 09.00 Jacco Santing Stedum 1-1
VVSV'09 F1 - STEO F1 09.15 10.30   Ulrum 11-0
NEC Delfzijl F7 - STEO F2 08.00 09.00   Delfzijl (Uitwierde) 2-0
STEO MC1 Vrij        
STEO MD 1 Vrij        
FC Grootegast ME2 - STEO ME1 11.30 12.45   Grootegast 4-4

 

22 november 2014

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 Vrij        
STEO B1-Froombosch B1 10.30 11.00 Andre Swieringa Ten Post 0-1
STEO C1-Middelstum C1 08.30 09.00 Arjan de Boer Stedum 2-1
Holwierde/Godlinze D1 - STEO D1 07.50 TP
08.00 ST
09.00   Holwierde 0-9
STEO D2 Vrij        
STEO E1 Vrij        
STEO E2 Vrij        
STEO F1 Vrij        
STEO F2 Vrij        
STEO MC1 - Meedhuizen MC1 08.20 09.00   Ten Post 5-5
STEO MD 1 Vrij        
STEO ME1 Vrij        

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.