• Home
  • Programma en Uitslagen
  • Veldvoetbal

Programma 15 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Loppersum JO17-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
ASVB/Wedde JO15-1 STEO JO15-1   11:00   Blijham  

12-9 Omlandia/GEO JO13-2 - STEO JO13-1

Noordwolde JO13-2 - STEO JO13-1

 

19:00               

09:00

 

Ten Boer                        

 

Noordwolde

 
GEO JO11-1 -STEO JO11-1    10:30   Garmerwolde  
STEO JO11-2 - Hogeland JO11-2   10:45 Bram Smit Stedum  
STEO JO9-1 - GEO JO9-1   10:45 Boelie de Sturler Stedum  
STEO MO19-1          

12-9 STEO MO15-1 - DVC Appingedam MO15-2

NEC Delfzijl MO15-1 -STEO MO15-1

 

18:45

 

08:45

Jan Spijk

Ten Post

 

Delfzijl

 

 

Programma 8 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Noordpool JO17-1   09:00 Jan van Leeuwen Stedum  
Bellingwolde JO15-1 -  STEO JO15-1   14:00   Bellingwolde  
STEO JO13-1 - Appingedam JO13-1   09:00 Joop de Vries Ten Post  

6-9 Harkstede JO11-1 - STEO JO11-1

STEO JO11-1 - Noordwolde JO11-1

 

19:00                  

10:30

 

Harkstede                                   

Ten Post

 
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-2   10:45   Stedum  
STEO JO9-1 - Noordwolde JO9-1   10:45   Stedum  
Bedum MO19-1 - STEO MO19-1   10:30   Bedum  
STEO MO13-1          

 

Bekerprogramma 1 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Poolster JO17-1 - STEO JO17-1   10:30   Spijk  
STEO JO15-1 - NWWC JO15-1   10:00   Ten Post  
Omlandia/GEO JO13-2 - STEO JO13-1 verplaatst          
Harkstede JO11-1 - STEO JO11-1 verplaatst          
Omlandia JO11-3 - STEO JO11-2 verplaatst          
DVC Appingedam JO9-2 - STEO JO9-1   10:30   Appingedam  
STEO MO19-1 - Bedum JO19-1   10:00   Stedum  
STEO MO15-1 - DVC Appingedam MO15-2 verplaatst          

 

Programma 21 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Corne Reker
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 Vrij          
Loppersum JO15-1 - STEO JO15-1   12:00   Loppersum  
De Heracliden JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Uithuizermeeden  
STEO JO11-1 - SIOS JO11-2   10:30 Jochem Wieringa Stedum  
STEO JO11-2 - Middelstum JO11-3   09:00 Diederik Dijk Stedum  
Corenos JO9-1 - STEO JO9-1   09:00   Roodeschool  
STEO JO9-2 - SIOS JO9-1   09:00 Erik van Hulst Stedum  

dinsdag 17 april STEO MO19-1 - GVAV MO19-1

STEO MO19-1 - Oerterp MO19-1

 

18:45

                        10:30

Freek Reitsema

                                Edzo Doornbos

Ten Post

                                                  Ten Post

 
STEO MO15-1 Vrij          
Winsum MO11-1 - STEO MO11-1   11:30   Winsum (Schilligeham)  
           

 

Programma 14 april

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Johnny Lantman
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
GRC Groningen JO17-3 - STEO JO17-1   10:15   Groningen (Corpus den Hoorn) 1-3
VVSV'09 JO15-1 - STEO JO15-1   10:30   Ulrum 3-1
Corenos JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Roodeschool 19-1
STEO JO11-1 Vrij          
KRC/ZEC JO11-2 - STEO JO11-2   10:30   Zandeweer 1-15
STEO JO9-1 - Noordpool JO9-1   10:30 Nathan Jansen Ten Post 2-13
Hogeland JO9-2 - STEO JO9-2   09:00   Baflo 3-8
STEO MO17-1 Vrij          
STEO MO15-1 - VVS MO15-1   09:00 Jan Beukema Ten Post 2-6
STEO MO11-1 - GOMOS MO11-1   10:30 Jacco Santing Stedum 4-3
           

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.