Programma 19 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jan Krottje
Ten Post: Johan Homan

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Corenos A1 - STEO A1   09:00   Roodeschool 3-1
NEC Delfzijl B4 - STEO B1   11:45   Delfzijl 2-7
STEO C1 - NEC Delfzijl C4 10:10 10:45 Jochem Wieringa Stedum 6-1
Zeester D1 - STEO D1 07:50 09:00   Zoutkamp 1-5
GEO E1 - STEO E1   09:00   Garmerwolde 2-9
STEO E2 - Poolster E2 08:30 09:00 Jeroen Bansberg Stedum 14-1
STEO F1 - Bedum F4 09:55

10:30

Juan Werkman Ten Post 7-0
STEO F2 - De Monnik F1 09:00 09:30 Robin van Dijk Stedum 4-7
De Fivel MC1 - STEO MC1 Afgelast 07:45 (fiets) 09:00   Zeerijp  
STEO MD1 - De Heracliden MD1 08:30 09:00 Rik Postma Ten Post 4-3
STEO ME1 - SIOS ME1   09:00 Jaimy Postma Ten Post 4-1

 

Programma 12 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - Winsum A3 08:30 09:00 Tiemen Dijk Ten Post 0-4
STEO B1 - Loppersum B1 10:30 11:00 Joop de Vries Ten Post 1-4
NWC C1 - STEO C1

09:15 ST             09:25 TP

10:30   Nieuwolda 0-4
STEO D1 - FC LEO D1 08:20 09:00 Jochem Wieringa Stedum 3-2
STEO E1 - Holwierde/Godlinze E1   10:30 Robert Majoor Ten Post 3-15
Noordpool E4 - STEO E2   09:00   Uithuizen 0-6
Holwierde/Godlinze F1 - STEO F1   09:00   Holwierde 11-3
Omlandia F3 - STEO F2   09:00   Ten Boer 3-5
STEO MC1 - Eenrum MC1 09:45 10:30 Arend Koenes Stedum 16-0
Bareveld MD1 - STEO MD1   10:00   Nieuwediep (sportpark Bareveld) 1-9
NEC Delfzijl ME1 - STEO ME1   08:45   Delfzijl (sportpark centrum) 9-3

 

Programma 5 september

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Jeroen Bansberg
Ten Post: Edzo Doornbos

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag

WEO A1 - STEO A1

8 september

STEO A1 - Noordwolde A1

 

13:00

 

18:45

 

Woldendorp

 

Ten Post

 
Engelbert B1 - STEO B1 Afgelast!!   12.00!!!   Engelbert  
STEO C1 - Farmsum C1   09:00 Boelie de Sturler Stedum  
STEO D1 - De Fivel D1   10:30 Sietze van der Laan Ten Post  
STEO E1 - Groninger Boys E1   09:00 Jaimy Postma Ten Post  
STEO E2 - Meedhuizen E1   11:00 Jacco Santing Stedum  
DVC F5 - STEO F1   09:00   Appingedam  
DVC F6 - STEO F2   09.00 !!!      
STEO MC1 - HFC 15 MC1 (oefen)   09:00 Rick Ypey Ten Post  
Glimmen/Yde MD1 - STEO MD1   09:00   Glimmen  
STEO ME1 - Gorecht ME1   09:00 Rik Postma Ten Post  
           

 

Programma 29 Augustus

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Lukas Kruidhof
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO A1 - SIOS A1   09:00 Tiemen Dijk Ten Post  
STEO B1 - Omlandia/GEO B1   11:00 Joop de Vries Ten Post  
STEO C1 - NEC Delfzijl C4   09:00 Jasper Tillema Stedum  
Loppersum D1 - STEO D1   10:55   Loppersum  
STEO E1 - Bedum E5   10:30 Freek Reitsema Ten Post  
STEO E2 - Farmsum E1 Afgelast   12:15   Stedum  
Bedum F3 - STEO F1   09:00   Bedum  
STEO F2 - Middelstum F2   12:15 Jan Spijk Stedum  
STEO MC1 - NEC Delfzijl MC1    10:30 Jochem Wieringa Stedum  
STEO MD1 - Glimmen/Yde MD1   09:00 Hendrik Nieuwold Ten Post  
Gorecht ME1 - STEO ME1   11:30   Haren (De Koepel)  
           

 

Programma 22 augustus

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Arend Koenes
Ten Post:

Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Omlandia A2 - STEO A1   12:30 Rik Postma Stedum 3-2
Peize B2 - STEO B1   15:00   Peize 2-4
RZ Baflo C1 - STEO C1   10:30   Baflo 2-0
STEO D1 - Warffum D1   10:00 Jasper Tillema Stedum 8-0
GEO E1 - STEO E1   09:00   Garmerwolde 7-4
DVC E5 - STEO E2   10:30   Appingedam 0-5
STEO F1 - Omlandia F4   10:30 Karel Koster Ten Post 7-2
Bedum F4 - STEO F2   09:00   Bedum 1-7
Noordpool MC1 - STEO MC1   09:00   Uithuizen 2-3
STEO MD1 Vrij          
STEO ME1 Vrij          
           

 

De website van de SJOSTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.