Programma 23 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
Farmsum JO17-1 -STEO JO17-1   11:00   Farmsum  
STEO JO15-1 - Velocitas JO15-3   09:00 Joop de Vries Ten Post  
STEO JO13-1 - SGV JO13-1   09:00 Boelie de Sturler Stedum  
STEO JO11-1 - Corenos JO11-1   10:30 Diederik Dijk Stedum  
STEO JO11-2 - Omlandia JO11-3   10:30 Pieter Jan Vrieling Ten Post  
STEO JO8-1 - Bedum JO8-3   10:30 Leon Bansberg Stedum  
Rolde/SGO/SVDB MO19-1 - STEO MO19-1   11:00   Rolde  
STEO MO13-1 Vrij          

Bewerk

Programma 16 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - Corenos JO17-1   10:00   Ten Post  
NEC Delfzijl JO15-3 - STEO JO15-1   09:15   Delfzijl  
Holwierde JO13-1 - STEO JO13-1   09:00   Holwierde  
Middelstum JO11-1 - STEO JO11-1   10:30   Middelstum  
Meedhuizen JO11-1 - STEO JO11-2   11:00   Meedhuizen  
Usquert JO8-1 - STEO JO8-1   09:00   Usquert  
STEO MO19-1 - Noordpool MO19-1   09:00 Andre Swieringa Stedum  
STEO MO13-1 - Winsum MO13-1   10:45 Lorenzo Spitsbaard Stedum  

Bewerk

Programma 9 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: 
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
DVC Appingedam JO17-3 - STEO JO17-1   14:30   Appingedam  
STEO JO15-1 - Engelbert JO15-1   09:00 Pieter Jan Vrieling Ten Post  
STEO JO13-1 - MOVV JO13-1   09:00 Yannick van den Berg Stedum  
STEO JO11-1 - Be Quick JO11-5   10:30 Jacco Santing

Stedum

 
STEO JO11-2 - SGV JO11-3   10:30 Lars Leeman Ten Post  
STEO JO8-1 - Helpman JO8-3   10:30 Tim Ypey Stedum  
Bedum MO19-1 - STEO MO19-1    12:30   Bedum  
Bedum MO13-1 - STEO MO13-1   09:00   Bedum  

Bewerk

Programma 2 maart

Wedstrijdcoördinatie: 

Stedum: Nicole Bijen
Ten Post:
 
Wedstrijd Aanwezig 
Vertrek/locatie
Aanvang Scheids Locatie Uitslag
STEO JO17-1 - De Fivel JO17-1   10:15 Joop de Vries Ten Post  
Siddeburen JO15-2 - STEO JO15-1   11:00   Siddeburen  
STEO JO13-1 - Farmsum JO13-1   09:00 Edzo Doornbos Ten Post  
STEO JO11-1 Vrij          
BATO JO11-4 - STEO JO11-2   10:30   Winschoten   
STEO JO8-1 - ZNC JO8-1   11:00   Stedum  
STEO MO19-1 - HSC MO19-1   09:00 Martin Ypey Stedum  
STEO MO13-1          

Bewerk


Wedstrijdsecretariaat SJO STEO

Relatienr. PWDV92R
Jan Spijk (06-41413875)
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportpark
svTEO:

B. Kuiperweg 11, 9792 PJ
Ten post
Tel: 050 3022623


Sportpark
vv Stedum:

Bedumerweg 6, 9921 PL
Stedum
Tel: 0596 551670

Sportpark Stedum


  • Bezoekers:
  • Vandaag 215
  • |
  • Gisteren 201
  • |
  • Deze week 655
  • |
  • Deze maand 4218
  • |
  • Totaal 180730